Serwisy internetowe stoup.pl, kropielnice.pl oraz stoups.eu, w tym ich struktura oraz projekt graficzny, stanowią własność firmy FelX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, są chronione prawem autorskim i nie mogą być w całości lub części kopiowane, modyfikowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela. Nota prawna 

mon-fri 10:00 - 18:00
Company Name
Type of contact
Products
Stoups
Dispensers
your e-mail:
Telepfone
your message:
Send
Send
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
call center (Poland)
+48 22 308 11 99

Orders, sales, services, co-operation:


contact@stoups.eu

CONTACT FORM

CONTACTS

REKLAMACJE

 

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub stwierdzenia innego rodzaju wad fizycznych dostarczonych przez Właściciela produktów już po potwierdzeniu przez Kupującego odbioru towaru, Kupujący powinien zgłosić ten fakt wysyłając informacje za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na poniższej stronie internetowej. Na złożone reklamacje odpowiadamy w terminie 7 dni.

 

Transport towarów zwracanych z tytułu gwarancji za pośrednictwem Właściciela, rękojmi, bądź niezgodności z zamówieniem, odbywa się na koszt Kupującego. Nie przyjmuje się przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

 

ZWROTY

 

Warunki zwrotu

Zwracane produkty muszą być nieużywane, w oryginalnym opakowaniu i nieuszkodzone w transporcie powrotnym - prosimy o staranne zapakowanie przesyłki zwrotnej.

 

Adres do zwrotów

Kropielnice.PL / Stoup.PL

Felx Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa

ul. Syta 104E,

02-987 Warszawa

 

Zwrot środków

Po otrzymaniu zwracanych produktów w stanie opisanym w Warunkach zwrotu wyślemy e-mailem potwierdzenie wraz z dokumentem korygującym. Po zwrotnym potwierdzeniu odbioru dokumentu korygującego - wystarczy wiadomość e-mail o treści "Potwierdzam odbiór faktury korekty nr ...." -  rozpoczniemy proces zwrotu środków.Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. Zwrotu należności dokonamy na podany w formularzu rachunek bankowy.Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni.

 

 

 

 

Powód reklamacji

Numer dokumentu sprzedaży (faktury)

Opis wady, uszkodzenia lub powodu reklamacji

Firma

NIP

Twój e-mail:

Telefon

(*)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu reklamacyjnego

(*)

Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!